Monday, March 15, 2010

Team Sugar suusavõistlusel ja meie uus liige Kristel!

Reedel, 12.märtsil võtsime siis ka suht uue tiimina julguse kokku ja osalesime surfitiimide suusavõistlusel Pirital. Meie esimene ühine ülesastumine.
Super tore oli! Kristel ja Epp tulid meile appi, sest kahekesi me 15km lihtsalt ei oleks jaksanud läbida... Proovige ikka mõista ka, eks. Kuidagi üllatavalt pikk tundus see ring ka. Evelin siis alustas, kes stardisirgel pikali sõideti (mingi parema käe reegel äkki:)), Epp teisena, Kirke kolmandana ja Kristel viimasena 2 ringi.
Terve talve sai Tartu maratoniks trenni tehtud, enda ainsad suusad tuksi keeratud klassika jaoks (st ohtralt pidamist alla) ja siis üllatus-üllatus - Tartu maratonile jäime registreerimisega hiljaks... no järgmine aasta siis. Või siis, kui kunagi jälle lund sajab.

Aga reedene suusatrall oli tõesti lõbus. Algul läksime kindlat lohutusauhinda noppima (mida küll lõpuks millegipärast välja ei antudki). Aga mis seal salata - rabelemine 2 viimase koha pärast muutus ikkagi põnevaks - tulid meelde kunagised lapsepõlve-noorusaja igakuised trennide-võistlemiste-trennide ajad sinna juurdekuuluva naiseliku draamaga.

Meie ankur Kristel endise suusatajana tegi super tööd ja naiste esimene koht sai seekord üllatuslikult nabitud. Ühtlasi on meil ka rõõm teatada, et Kristelist on saanud meie uus liige! Welcome! Eks ta kunagi kirjutab endast täpsemalt, aga igasuguste kuulujuttude kummutamiseks võime kohe lisada, et ta on lisaks suusakuninganna staatusele ka tubli surfar! Isegi üks surfireis Dahabi on juba koos läbitud :). Vassilikisse ja Margaritale on ta ka juba jõudnud. Meie ainult unistame.

Ja suured tänud ka meie kõige esimesele surfitreenerile Epule, kes on nüüd ühtlasi meie tiimi ametlik treener ja lubas meid suvisteks võistlusteks vormi ajada... :). Kes tahab veestarti õppida, siis Epp õpetab selle 2 tunniga selgeks. Et korralikult jalaaasades sõitma õppisin tubli aasta, aga veestart tuli nagu iseenesest. Tuleb ikka targematega merel koos aega veeta.
Pildilt on kahjuks Evelin puudu. Ja järgmistel võistlustel lubas Marikai ka kohal olla...:).No comments:

Post a Comment