Saturday, December 12, 2009

TeamSugari hooaja lõpupidu, 12.detsember 2009

Foto: Topus, juuni 2009. Esimene tiimisõit merele.

Niisiis, nüüd sai see tehtud. See tähendab, et meile tuli appi AP, kes tegi meile täitsa oma blogi. TeamSugar blogi aadress sai registreeritud kevadel 2009 juba peale oma surfitiimi - TeamSugar - tegemist, aga ega siis kellelgi polnud aega sinna midagi kirjutada. Et mis see TeamSugar on? See on kahe väga hea sõbranna oma tiim. Meid ühendab see, et me väga armastame surfi ja seda eriti siis, kui päike paistab ja ilm on ilus. Kui vihma sajab või külm on, siis meil on oht üles sulada... no sealt tulebki tiimsugar...;). Siis me lihtsalt vaatame ja unistame rannas.

Samal ajal täna - 12.12.2009 - toimub meil 2009.a surfihooaja lõpupidu sõpradega. Ja kõigest täpsemalt räägime kevadel 2010, sest tundub, et me pole erilised blogijad... :). Et kevadel 2009 blogi-site tehtud, esimene kanne detsembris 6 kuud hiljem ja järgmine ilusasti kevadel 2010 järgmised 6 kuud hiljem.

Aga kokkuvõtteks - meie 2009.a hooaeg. kuna me arvet ei pidanud, siis pole aimugi mitu korda me merele saime. Umbes 20-30 korda sai vast käidud. Lemmikkkohtadeks vaieldamatult Püünsi ja Topu puhkemaja juures.

Hooaja lõpetasime koos Dahabis novembri esimesel nädalal. Super-tore nädal oli, 4 päeval 6st oli tuul ja seekord olime lausa advanced-rühmas, et baby bays sõita... :). Aitab küll sellest laguunist, kus sõita pole võimalik.


Foto: Dahab, november 2009, teel Baby Bay'sse.

No comments:

Post a Comment