Monday, May 7, 2012

2012 hooaeg avatud!!!


Möödunud nädalavahetus viis meie tiimi Topule eesmärgiga aidata "ära teha" Topu puhkemaja.
Surfamist soosiv ilmaprognoos lubas igaks juhuks kaasa võtta vastavad abivahendid. Just nimelt "igaks juhuks", sest külma vett pelgavatena tundus kahtlane ning üldsegi mitte teamsugarilik plaan minna sinna külma ja märga vette. Aga on ju ennemgi ringi sõidetud surfivarustus auto katusel seda sihtotstarbeliselt kasutamata.

Ja saabusgi laupäeval selline hetk kus külma mittepelgvad kodanikud asusid hoovi peal ringi sagima ja purjesid-laudu sättima. Ma mõtlesin, et ma nii igaks juhuks panen ka siis asjad valmis, äkki ei oskagi enam. Õnneks ikka oskasin.  Kui ma nii igaks juhuks uurisin AP käest, et kas see vesi on ikka jube külm, siis ütles ta, et vesi on väga soe. Häh, usun ma jah, et merevesi on 5. mail, napilt paar nädalat peale jää minekut soe!!!

Nojah, aga varustus oli juba valmis ja ootas. Ma mõtlesin, et proovin ikka selle kalipso ikka ka selga ära. See oli raske töö. Ja kui kogu see vaev oli nähtud, tuli ikka see külm merevesi ära proovida.  Ma mõtlesin, et mu jalad külmuvad juba enne lauale jõudmist ära. Aga wohoo, merevesi ei olnudgi jalgadele külm. Ja peale esimest vettekukkumist ei olnud ikka külm. Ja kätel ei hakanud külm. Ja ei olnud ka teisel, kolmandal ja neljandal vettekukkumisel külm. Uskumatu lugu. Uskumatult äge oli lennata kiirelt ja madalalt mööda merepinda.

Veest välja minnes rääkisin  sooja vee lugu ka teistele. Ja loomulikult ei tahtnud nad seda uskuda. Kirke siiski otsustas seda väidet testida, ja sai samuti selle aasta esimesed lennud Eestis tehtud.
Aga tegemist on Topu fenomeniga. Ja sellepärast ongi see koht meie lemmik!!!

PS! Fototõestuse eest tänu Kadrile!

No comments:

Post a Comment