Monday, January 23, 2012

Vana hea Dahab


Selle sügise-talve reisiplaane tehes oli üks asi kindel - Egiptusesse enam ei lähe! Aga kui oli saabunud aasta 2012 ja meil ei olnud ikka pileteid kuskile soojemasse ja valgemasse paika, hakkasin muutuma närviliseks. Nojah, ja nii see siis juhtusgi, et me otsustasime minna jällegi Dahabi.

Dahabis majutasime end Dahab Holidays abiga 2 magamistoaga korteisse ja surfivarustuse rentisime Club Vassist. Igatahes on jaanuaris Dahabis olla väga mõnus, turiste on vähe ja ilm on nagu Eestis suvel. Ja tuult jätkus kahe nädala jooksul piisavalt.

Meie kodumajake Dahabis.

Esimese nädala esimese poole nautisime surfiklubis privaattunde, sest muid kundesid ei olnud. Teiseks nädalaks tuli kohale 5 kodanikku Inglismaalt, kellega pidime oma surfiõpetajaid jagama. Aga britid oma huumorimeelega on lihtsalt võrratud!

Vasakult: Liz, Bob ja Steve. Bob ütles oma vanuseks "nearly ninety".
Kes teab, kas mängus oli kübeke briti huumorit, aga igatahes RESPECT!

Surfikooli eesmärgiks oli jälle jibe. Teoorias olen ma nüüd igatahes tugev, praktikas jätkuvalt pooletoobine. Aga ootan juba suve, et hakata jälle harjutama.
Jibe katsetus. No peaaegu jäin püsti...

Tundub, et surfipisikuga on nakatumas ka järgmine põlvkond. Naaberklubist saime proovida beebi-purje, mis suurt Viper lauda edasi küll ei viinud aga esimeseks korraks oli hea küll. Nüüd oleks vaja koju ka sellist 0,8-1,2 ruutmeetrist purjekest...

Enam ma sellist lubadust, et me Dahabi ei lähe, igatahes ei anna. Vot just läheme!

Evelin

No comments:

Post a Comment