Saturday, June 18, 2011

Topu paradiis ja surfihooaja avamine, vol 2! Seekord Mann

Päike, tuul ca 7-8 m/s, vesi üle 20 kraadi, Topu, uus poom, uus ilus lilleline trapets...see jada näitab, et täna hommikul ei olnud mul ühtegi vabandust enam mitte vette minna. Kui mitte välja arvata lühikeseks jäänud ööd ja mõningast magamatust, aga... kes ütles, et suvel valgete öödega üldse rohkem kui 4-5 tundi magama peab.

Niisiis sain ka mina lõpuks täna, 18. juunil 2011 oma hooaja avatud ja surfikäe selleks aastaks valgeks. Viimati olin vees novembrikuus Dahabis ja mälu järgi tuli siis veel kõik päris hästi välja. Täna hommikul oli pisike kahtkus hinges, kas ma ikka kõike seda mäletan, no et kuidas veestarti teha ja kuidas nii kihutada, et purjelaua vöör taevasse ei kiikaks ja taga merre künnivagu ei tekiks, kuidas kogu see aparatuuri kokkupanek käib jne jne. Survet lisas see, et kaldalt oli minu selleaastast esimest vetteastet jälgimas mu kolleegid, kellega Topul aega veetsime- see lisas asjale veidike pinget ja tekitaks kerget ärevust, lisaks hooaja avamisest tulenevale ärevusele.

Kuuri juures AP abiga sain oma uue PEENIKESE AERON poomi (aitäh Surfhouse) ja uue lillelise trapetsi ja kogu komplekti (123 l laud , 5.0 puri) kokku ja selga ja meri ootas. ISSAND KUI MÕNUS oli. KÕIK tuli välja. Ma arvan, et perfektsemaid tingimusi oleks patt Eestis oodata ja loota.

Kirke oli ka kohal ja nii me seal siis kahekesi meietiimist kihutasime päris mitu tundi jutti. Vahepeal AP sõitis sabas ja osutas treeneri-stilisti teenust.

Sellega võib ametlikult minu hooaja avatuks tunnistada ja järgmisel nädalal juba ootab Topu Kuul Kämp 2011 oma võistluste ja chilliga. Vürtsi lisab sel aastal siis see, et me Team Sugariga sel aastal ise korraldamas (Team Jahe abiga loomulikult). Aga sellest juba järgmisel nädalal!

Tänase päeva highlight: uus ilus vöö trapets, millega ma asendasin oma eelneva istetrapetsi-puhas emotsiooniost, mis igati õigustas ennast- väga mugav, selg toetatud ja lisaks kõigele VÄGA ILUS.


Mann

1 comment:

  1. Palju õnne ja surf ruulib tõesti täiega! Ja minu meelest peavad ka asjad olema ilusad!

    ReplyDelete